Shoes

1631 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
1631 items
24 of 1,631 products
Load more products

Tamaris – jalatsid nõudlikeks stiili ideedeks

Tamaris on jalatsi kaubamärk, mis seisab moemaailmas kvaliteedi, moodsa disaini ja laia valiku mitmekesiste stiilisuundade eest. Meie e-poes ootavad Teid jalatsid paljudes erinevates kujundustes, sobides iga stiili ja olukorraga. Ükskõik kas eelistate klassikalist disaini või uusimat trendi, meie juures leiate kindlasti midagi. Eelistame alati kirjut segu klassikalistest jalatsikujudest ja kaasaegsetest variatsioonidest ning katame oma kaubamärgiga nii terve jalatsimudelite paleti.

Sportlikust kuni pidulikuni – jalatsid igaks olukorraks

Kingapaar koju, üks kontorisse, üks vabaks ajaks ja spordiks ning üks pidulikeks puhkudeks - ükskõik kuidas Teie isiklik kingade soovinimekiri välja näeb, meie valikust leiate kindlasti täpselt need mudelid, millest unistate. Avastage klassikalised, mugava kontsaga kontskingad, suvised sandaletid uusimates trendivärvides, igapäevased kingad modernses kujunduses ... ja, ja, ja! Meie valikus on midagi sobivat igaks otstarbeks ja igale maitsele. Kõiki meie jalatseid iseloomustab igapäevasus ja lihtsus ning need sobivad seega rohkem kui ainult üheks hooajaks. Heasse kvaliteeti ja ajatusse stiili investeerimine on alati kasulik. Täiustage oma garderoobi jalatsitega igaks puhuks ja olge igas olukorras moodne!

Õige paar jalatseid igaks aastaajaks

Tamaris ei paku õigeid jalatseid ainult erinevate olukordade, riietusstiilide ja moemaitsete jaoks, vaid ka igaks aastaajaks. Tamarise jalatsitega olete aastaringselt ideaalselt riietatud. Suvistest kingadest, nagu õrnad rihmadega sandaalid ja lahtised sandaletid kontsaga või ilma, mugavate üleminekuperioodi kingade, nagu nööridega kingad ja poolsaapad, kuni voodriga talvejalatsiteni, nagu saapad ja madalad saapad, pakub Tamaris laias valikus jalatsimudeleid.

Stiilsed kingad oma stiili ideedeks

Tamaris on palju enamat kui jalatsi kaubamärk. Peale kvaliteetsete ja trendikate jalatsite pakub see palju moodsaid mõtteid, mis aitavad isegi luua uusi stiili ideid. Omavahel sobivad aksessuaarid, näiteks jalatsid, käekotid ja rätikud, täiendavad igat välimust ning näitavad trenditeadlikkust ja head maitset. Tamarise aksessuaaridega panete punkti igale riietusele.