Winter shoes

80 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
80 items
24 of 80 products

Siltināti sieviešu zābaki un zābaki līdz potītēm - apavi rudenim un ziemai

Tuvojoties aukstajam gadalaikam, siltināti Tamaris apavi ir pareizais risinājums, kas nodrošina kājām siltumu ziemā. Ir ļoti patīkami, ka tiek piedāvāts tik plašs siltinātu apavu klāsts un jums ir iespēja aukstajā gadalaikā valkāt gan siltus, gan arī skaistus sieviešu apavus. Tā kā Tamaris piedāvā tik daudzus un dažādus siltinātus apavus, jūs varat tos pielāgot jebkuram ģērbšanās stilam un jebkuram gadījumam.

Plašs siltinātu apavu klāsts

Neatkarīgi no tā, vai jūs piedalāties elegantā pasākumā vai dodaties sportiskā pastaigā pa sniegu vai arī iepirkšanās braucienā, jums ir pieejami moderni, tomēr siltināti apavi - Tamaris piedāvā plašu aukstajam gadalaikam paredzētu apavu klāstu. Zābaki līdz potītēm ar pūkainu kažokādas oderi ir ļoti piemēroti iepirkšanās braucienam pa pilsētu, jo tie lieliski silda kājas, taču vienlaikus tie ir arī ļoti dekoratīvi un moderni apavi, kas lieliski papildina modernu apģērbu. Ja jūs ziemā dodaties pastaigā, siltināti zābaki bez papēžiem un zoli, kas nodrošina perfektu saķeri ar virsmu, ir labs risinājums, lai justos droši uz sasalušas virsmas un vienmēr saglabātu nepieciešamo apavu saķeri ar zemi. Taču arī elegantiem pasākumiem iespējams atrast piemērotus ziemas apavus, kas ir eleganti un silti, taču piemēroti elegantam pasākumam, vienlaikus nodrošinot siltas kājas. Tās sievietes, kam patīk sportisks stils, var atrast siltinātus ziemas apavus sadaļā sporta kurpes, jo tagad ir pieejami ļoti populāro vasaras kurpju ziemas modeļi. Interesanti izskatās arī zābaki ar kažokādas stulmu, kas nolocītā veidā dekoratīvi pārklāj apavus un piešķir tiem dekoratīvu un ziemīgu izskatu.

Kāpēc pievērst uzmanību skaistiem apaviem tikai vasarā?

Lai gan daudzām sievietēm vasara ir vispievilcīgākā apavu iegādes sezona, tomēr ir vērts ielūkoties Tamaris interneta veikalā arī aukstajā gadalaikā. Ar moderniem un augstas kvalitātes dažādu stilu apaviem iespējams lieliski uzlabot ziemas noskaņojumu. Tiek piedāvāti gludādas un neapstrādātas ādas apavi un apavi ar sintētiska materiāla virsu, kas ziemā izskatās stilīgi un tajā pašā laikā ir arī viegli tīrāmi. Ir vērts aplūkot mūsu piedāvājumu un tādējādi ar moderniem, ērtiem un skaistiem apaviem padarīt ziemu kaut nedaudz interesantāku. Ar piemērotiem apaviem pat vienkāršs ziemas apģērbs pēkšņi izskatās ļoti moderns, neparasts un augstvērtīgs. Tātad: ir vēlams un ir vērts ielūkoties Tamaris interneta veikalā!