Booties

644 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
644 items
24 of 644 products
Load more products

Členkové čižmy Tamaris – topánky, ktoré musíte mať

Ak sa v posledných rokoch nejaký tvar topánok postaral o dokonalý vzhľad, potom to boli členkové čižmy, ktoré môžu sláviť skvelý návrat do módy. V našej kolekcii nájdete populárne členkové čižmy všetkých druhov, v športovo-rustikálnom aj mondénnom elegantnom štýle. Táto dámska obuv je niečo oveľa viac než len čižmy s príliš nízkou sárou. Sú neodmysliteľnou súčasťou módnej obuvi a v každej sezóne nás potešia sviežim vzhľadom. Keď je zlé počasie a kvôli chýbajúcim slnečným lúčom máme pochmúrnu náladu, je čas vymeniť letné balerínky za módne zimné členkové čižmy alebo bagandže . Tieto dotvoria jesenný a zimný štýl a pritom sú skutočným pútavým doplnkom. S členkovými čižmami z nášho sortimentu si môžu byť ženy isté, že urobili niečo dobré pre svoje nohy a svoj šatník. Vyhľadajte aj vy šnurovacie členkové čižmy, členkové čižmy v motocyklistickom štýle alebo klinové členkové čižmy, ktoré ešte chýbajú vo vašej zbierke topánok a zvýraznite svoju osobnosť výberom vhodných topánok.

Módne členkové čižmy pre trendový vzhľad

Členkové čižmy sú všestranne použiteľná obuv, ktorá sa dá kombinovať s populárnym jesenným a zimným oblečením v trendovom štýle. Tamaris tu ponúka modely pre každý vkus: Okrem klasických členkových čižiem v čiernej a hnedej farbe nájdete u nás aj klinové členkové čižmy, teplé zimné členkové čižmy a westernové členkové čižmy v aktuálnych trendových farbách. Ak máte rady pánsky štýl najviac rezervovaných modelov, iste uprednostníte radšej klasické členkové čižmy, ktoré sú aj u nás veľmi elegantné. Vypracované z najjemnejšej kože majú vizuálne podobný elegantný vzhľad ako pánske topánky. Kombinované s nohavicovým kostýmom sú módnou pastvou pre oči a predstavia váš vkus z vašej najlepšej stránky. Pletené veci v posledných rokoch opäť vo veľkej miere prišli do módy. Rustikálne členkové čižmy z nášho sortimentu ideálne dopĺňajú návleky a pančuchové nohavice. Keďže tieto členkové čižmy sú zdobené pletenou manžetou, prezentujú neformálny vidiecky štýl zo Škandinávie. Nájdite v rôznorodosti našich členkových čižiem svoj obľúbený model a zažiarte počas chmúrnych dní s úžasným outfitom, ktorý sa postará v každej situácii o skvelý vzhľad.

Dizajnovo nápadité kvalitné členkové čižmy

Okrem nezameniteľného atraktívneho dizajnu sa členkové čižmy Tamaris vyznačujú vysokým štandardom kvality. Naše členkové čižmy z kvalitnej hnedej a syntetickej kože sa postarajú o to, že vaše nohy budú dokonale chránené aj v nepriaznivom počasí pred dažďom a chladom. Šnurovacie a klinové členkové čižmy, šnurovacie mokasíny a pod. sa rovnako ako členkové čižmy s bočným zipsom ľahko obúvajú a vyzúvajú. Vďaka ergonomicky vypracovanej vložke sú pohodlné, zabezpečujú istou pri státí a znižujú riziko vyvrtnutia. Členkové čižmy sú tak nielen módnym doplnkom, ale aj funkčnou obuvou. Naše členkové čižmy vyhovujú aj najvyšším požiadavkám či už z hľadiska módy či kvality. Vyskúšajte si naše dámske topánky, nebudete sklamané!