Winter shoes

117 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
117 items
24 of 117 products
Load more products

Dámske čižmy a členkové topánky s teplou podšívku - obuv na jeseň a zimu

Keď sa blíži chladné obdobie, potom sú topánky od Tamaris s teplou podšívkou tým správnym riešením, aby ste týmto ročným obdobím mohli prejsť s nohami v teple. Okrem toho je super, keď je výber topánok s teplou podšívkou veľký, a keď ako žena máte možnosť byť teplo oblečená a zároveň chodiť počas tohto chladného obdobia aj v pekných dámskych topánkach . Keďže výber teplých topánok je u Tamaris taký veľký, nájdu sa tu vhodné topánky s teplou podšívkou ku každému štýlu oblečenia a pre každú príležitosť.

Veľký výber teplých topánok

Či už by to mali byť módne topánky s teplou podšívkou k elegantnému oblečeniu, alebo skôr na športovú prechádzku po snehu alebo obuv na nákupy - Tamaris ponúka široký výber obuvi pre chladné obdobie. Členkové bagandže s mäkkou kožušinovou podšívkou sú veľmi dobrým spoločníkom na nákupy v meste, keďže veľmi príjemne zohrievajú nohy, ale pritom sú aj veľmi vkusnou a módnou obuvou, ktorá perfektne dopĺňa módne oblečenie. Ak by to mala byť prechádzka po zimnej krajine, potom sú topánky s teplou podšívkou a nízkym podpätkom s protišmykovou podrážkou dobrým riešením, aby mohla byť zaručená istá chôdza aj cez zamrznuté plochy a vždy udržaný potrebný kontakt so zemou. Ale aj pre elegantný štýl existujú v zimnom období tie správne topánky, pretože napr. elegantné čižmy s teplou podšívkou sa postarajú o štýlový vzhľad, ale zároveň aj o nohy v teple. Keď rady športujete, nájdete tu aj zimnú obuv s teplou podšívkou vo forme tenisiek, ktoré vyzerajú ako veľmi obľúbená letná obuv len sú prispôsobené na zimu. Zaujímavo tiež vyzerajú aj bagandže s kožušinovými manžetami, ktoré dekoratívne lemujú topánku a tak prepožičiavajú topánke dekoratívny a zimný vzhľad.

Prečo dbať na peknú obuv len v lete?

Aj keď je pre mnohé ženy v prípade nákupu topánok atraktívnejším ročným obdobím leto, oplatí sa prezrieť si v našom internetovom obchode Tamaris aj obuv pre zimné ročné obdobie. S módnymi a vysoko kvalitnými topánkami v rôznych štýloch sa dá zima perfektne spríjemniť. Na výber sú rôzne materiály zvrškov, ako hladká alebo zdrsnená koža, a so syntetickými materiálmi môžete získať modernú zimnú obuv, ktorá sa zároveň ľahko ošetruje. Stojí to za to prezrieť si našu stránku a jednoducho si trochu ozvláštniť zimu modernými, pohodlnými a peknými topánkami. So správnymi topánkami zrazu vyzerá aj jednoduchý zimný outfit veľmi moderne, nezvyčajne a aj kvalitne. Takže: Prezeranie tovaru v internetovom obchode Tamaris je žiaduce a oplatí sa!