Boots

76 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
76 items
24 of 76 products
Load more products

Dámske čižmy – s Tamaris cez zimu

Dámy, ktoré už vlastnia moderné čižmy zo sortimentu Tamaris, sa už nevedia dočkať, kedy sa konečne skrátia dni a klesnú teploty. Pretože to znamená: Vybrať čižmy zo skrine! Ak ešte nemáte žiadne čižmy Tamaris, pustite sa do hľadania, najlepšie hneď. Od pevných modelov pre coolový mestský štýl až po ženské čižmy, ktoré budú s vlnenými šatami pastvou pre oči, tu nájdu milovníčky čižiem najkrajšiu dámsku obuv na jeseň a zimu . Dokonca aj v chladnom období sa ženy môžu obliekať rôznorodo a trendovo. Náš sortiment čižiem sme zostavil tak, aby obsahoval vhodné topánky pre každý štýl, každú veľkosť a akýkoľvek vkus. Či už hľadáte pohodlné vysoké čižmy, alebo čižmy s úzkou sárou, u nás ich nájdete. Použite náš detailný vyhľadávací filter a cielene vyhľadajte želaný produkt ako napr. čižmy v modrej alebo aj v béžovej farbe . Veľa zábavy pri prezeraní!

Módne vysoké čižmy pre každú príležitosť

Je jedno, čo máte na programe, v dámskych čižmách z nášho internetového obchodu môžete ísť všade. Chcete sa prechádzať v mraze so psom po zimnom lese? Naše snehule sú tou správnou voľbou. Plánujete veselú prechádzku po vianočných trhoch? Potom skombinujte bundu a džínsy s našimi pohodlnými čižmami so širokým podpätkom alebo aj s bagandžami s nízkou podrážkou. Ste pozvané na slávnostnú večeru? V tomto prípade si vyberte čižmy Tamaris s úzkou sárou a vysokým podpätkom. Okrem moderného dizajnu sa naše čižmy vyznačujú aj prvotriednou funkčnosťou: Moderné textilné vlákna a príjemne mäkké flaušové vložky sa postarajú o nohy v teple pri každom počasí. Správne ošetrované a impregnované čižmy Tamaris optimálne chránia vaše chodidlá v snehu a v mraze pred vlhkosťou. Nech máte v pláne čokoľvek, na naše dámske čižmy pre ženy, ktoré sa vyznajú v móde, je spoľahnutie.

Čižmy Tamaris – pre každú ženu vhodný model

Ak hľadáte kvalitné a trendové čižmy, ktoré budú perfektne vyhovovať vášmu módnemu vkusu, u Tamaris ich určite nájdete. Tu si môžete vybrať modely z nekonečného množstva materiálov a v rôznych farbách, ktoré vás oslovia, a ktoré vás budú sprevádzať tak v každodennom živote, ako aj pri zvláštnych príležitostiach. Pre naše čižmy platia pritom tie isté vysoké štandardy kvality ako pre naše lodičky, členkové čižmy a ďalšie druhy obuvi. Kladieme mimoriadne veľký dôraz na kvalitu a vysoké pohodlie pri nosení. O tom svedčí aj veľká rozmanitosť modelov v našom sortimente s čižmami: Westernové čižmy, nadkolenné čižmy, teplé zimné čižmy, šnurovacie čižmy a kožené čižmy nájdete u nás s rôznou výškou sáry, v rôznych veľkostiach a s rôzne vysokými podpätkami. Podľa potreby si môžete u Tamaris objednať vhodné čižmy s vysokou alebo úzkou sárou a s rôznymi podpätkami: od úplne nízkych cez stredne vysoké až po ihličkové, všetko je k dispozícii. Urobte z ponurých zimných dní hviezdne módne momenty a prezrite si rozsiahlu kolekciu našich dámskych čižiem. Taká pekná môže byť radosť z očakávania chladných dní len s Tamaris!