Heeled sandals

214 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
214 items
24 of 214 products

Dámske sandálky od Tamaris – hravé a ženské

Keď je leto opäť za dverami, mali by ste sa konečne odhodlať a upratať si svoju domácu skrinku na topánky a vybrať oveľa vzdušnejšie topánky než ste nosili ešte pred nedávnom. Hľadáte perfektnú symbiózu sandál a elegantných topánok na vysokom podpätku? Potom sa porozhliadnite v našom internetovom obchode! Sandálky, ktoré tu nájdete, splnia každé želanie a ich vysokou kvalitou a populárnym dizajnom budete určite nadšené.

Užívajte si leto v sandálkach od Tamaris

Na tomto mieste si môžete slobodne vybrať zo sortimentu módnych sandálok v najrozmanitejších tvaroch, farbách a štýloch. Nájdite si svoj obľúbený model z elegantnej kože, syntetických a textilných materiálov a v rôznych farebných odtieňoch a zabezpečte si svoj celkom individuálny a jedinečný vzhľad na leto. Samozrejme, že nezáleží na tom, či chcete nosiť kvalitné sandálky pre zvláštne príležitosti, alebo v nich radšej plánujete letné nákupné prechádzky po meste. Naše sandálky sa perfektne hodia pre každú príležitosť.

Sandálky sa môžu kombinovať

Sandálky z našej kolekcie sú vyrobené špeciálne pre leto. To znamená, že dokonca aj bez ponožiek a pančúch nielenže zaručujú vysoký komfort pri nosení, ale dajú sa aj optimálne kombinovať s najobľúbenejším letným oblečením. Naše sandálky môžete nosiť k ležérnym šortkám, ľahkým letným šatám alebo ženským maxi sukniam a užívať si horúce letné dni naplno. Najlepšie urobíte, ak si jednoducho samy urobíte obraz o bohatom výbere a po starostlivom uvážení sa potom rozhodnete pre svoje obľúbené vysoké podpätky medzi ponúkanými sandálkami. Želáme vám veľa zábavy s vašimi novými obľúbenými-letnými topánkami od Tamaris!