Boots

76 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
76 items
24 of 76 products
Load more products

Moteriški ilgaauliai batai – su Tamaris žiemą

Moterys, kurios jau turi madingus ilgaaulius batus iš Tamaris kolekcijos, vos gali sulaukti, dienos ims trumpėti, o oro temperatūra mažėti. Nes tada reiškia: traukite ilgaaulius batus iš spintos! Jei jūs dar neturite Tamaris batų, tiesiog pradėkite jų ieškoti mūsų kolekcijoje. Nuo madingų miesto įvaizdžio modelių iki moteriškų aulinių batų, kurie vilnonę suknelę padaro patrauklią akiai, čia ilgaaulių mėgėjos randa gražiausius moteriškus batus rudeniui ir žiemai . Net vėsesniu sezonu moterų gali rengtis įvairiai ir madingai. Mes sudarėme ilgaaulių batų kolekciją, kad joje būtų tokių, kurie tiktų bet kuriam stiliui, dydžiui ir skoniui. Visiškai nesvarbu, ar jūs ieškote patogių ilgaaulių plačioms ar siauroms blauzdoms, pas mus jūs rasite sau tinkamą modelį. Tiesiog pasinaudokite mūsų išsamiu gaminių filtru ir susiraskite norimą gaminį, pvz.: mėlynus arba rusvai gelsvus ilgaaulius batus. Smagios paieškos!

Madingi ilgaauliai batai kiekvienai progai

Kad ir ką ketinate veikti, moteriški ilgaauliai batai mūsų internetinėje parduotuvėje viską užtikrins. Reikia pavedžioti šunį po žieminį mišką? Mūsų sniego batai yra teisingas pasirinkimas. Ketinate pasivaikščioti po kalėdinį turgų? Tiesiog priderinkite savo skrandą su gobtuvu ir džinsais prie mūsų patogių ilgaaulių plačia pakulne arba žemakulnių batų . O gal esate pakviesta oficialios vakarienės? Paprasčiausiai pasirinkite mūsų aukštakulnius Tamaris batus siauru aulu. Mūsų ilgaauliai batai pasižymi ne tik madingu dizainu, bet ir pasižymi išskirtiniu funkcionalumu: šiuolaikinio tekstilės pluošto ir ypač minkšto vilnos įdėklai šildo kojas bet kokiomis oro sąlygomis. Tinkamai prižiūrimi ir impregnuoti Tamaris batai apsaugos kojas nuo sniego, ledo ir į vidų patenkančios drėgmės. Kad ir ką darytumėte, mūsų madingi moteriški ilgaauliai atitiks jūsų poreikius.

Tamaris ilgaauliai batai – tinkamas kiekvienos moters pasirinkimas

Jei ieškote aukštos kokybės ir madingų ilgaaulių batų, kurie puikiai tiktų jūsų stiliui, mūsų Tamaris parduotuvėje tikrai ką nors rasite. Čia galite pasirinkti modelius iš daugybės spalvų ir medžiagų, kurie jums tiks ir kasdieniame gyvenime, ir ypatingomis progomis. Savo ilgaauliams batams keliame lygiai tokius pačius griežtus reikalavimus, kaip ir savo aukštakulniams bateliams , aulinukams ir pan. Daug dėmesio ir pastangų skiriame kokybei ir avėjimo komfortui. Tai patvirtina ir didelė modelių įvairovė mūsų batų kolekcijose: kaubojų auliniai, ilgaauliai , žieminiai, suvarstomi ir odiniai batai . Jums siūlome įvairių aulo dydžius ir pakulnės aukščius. Pagal savo poreikius Tamaris parduotuvėje, pavyzdžiui, galite užsisakyti batus plačiu arba siauru aulu, jums tinkančio aukščio pakulne: nuo žemakulnių batų iki vidutinio aukščio pakulne ir aukštakulnius. Niūrias žiemos dienas paverskite madingos žvaigždės valandomis ir atraskite mūsų įvairiapusišką moteriškų ilgaaulių batų kolekciją. Toks nuostabus vėsių dienų laukimas gali būti tik su Tamaris!