Winter shoes

111 items
Filters
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close
Accept Close

For optimal search results in addition you will need to filter your search by specifying your size.

Measure your calf at its widest part, if appropriate with your stockings or trousers on (depending on what you wear).

Note Accept Close
Accept Close
111 items
24 of 111 products
Load more products

Moteriški batai ir aulinukai su šiltu pamušalu – rudeniniai ir žieminiai batai

Artėjant šaltajam sezonui, Tamaris batai su šiltu pamušalu yra puikus sprendimas norint išlaikyti kojas šiltai tokiu metų laiku. Todėl labai naudinga, jei batų su šiltu pamušalu asortimentas yra didelis ir moterys gali ne tik šiltai rengtis, bet įsigyti gražius moteriškus batus žiemai. Kadangi Tamaris batų su šiltu pamušalu asortimentas yra toks didelis, tokius batus galima priderinti prie kiekvieno stiliaus drabužio ir kiekvienos progos.

Didelė batų su šiltu pamušalu įvairovė

Ar madingų, tačiau šiltu pamušalu išklotų batų reikėtų elegantiškai išvaizdai, ar sportiškam pasivaikščiojimui po sniegą, ar kelionei į parduotuvę, Tamaris siūlo platų batų šaltajam sezonui pasirinkimą. Kulkšnis siekiantys aulinukai su puriu kailiniu pamušalu puikiai tinka eiti apsipirkti į miestą, nes jie gerai sušildo kojas, gražiai ir madingai atrodo, puikiai tinka prie įvaizdžio. Einant pasivaikščioti po žieminę gamtą, geriausia rinktis šiltus batus plokščiu ir neslystančiu padu, kad būtų saugu eiti apledijusiomis vietomis ir būtų užtikrintas tinkamas sukibimas su žeme. Su tinkamais batais net ir žiemą galima atrodyti elegantiškai, nes, pavyzdžiui, elegantiški batai su šiltu pamušalu ne tik užtikrina stilingą išvaizdą, bet ir kartu šildo kojas. Tie, kurie mėgsta rengtis sportiškai, gali įsigyti sportbačių , tipo batus su šiltu pamušalu. Tai vasariniai batai , tik dabar pritaikyti žiemai. Taip pat įdomūs yra ir aulinukais su kailiniais apvadais, kurie atlenkiami ir puošia batus suteikdami jiems elegantišką žiemišką išvaizdą.

Kodėl gražių batų reikia ieškoti vasarą?

Nors daugeliui moterų vasara yra patrauklesnis sezonas pirkti batus, visgi verta ir žiemą pasidairyti Tamaris internetinėje parduotuvėje. Su madingais, įvairių modelių ir aukštos kokybės batais, žiemą galima sušvelninti. Galima įsigyti lygios odos, zomšos ir sintetinių medžiagų batų, kurie žiemą yra madingi ir lengvai prižiūrimi. Todėl verta pasidairyti ir paįvairinti žiemą įsigijus papildomą porą gražių batų. Su tinkamais batais net paprasta žieminė apranga atrodys labai madinga, išskirtinė ir aukštos kokybės. Taigi, pasidairykite po Tamaris internetinę parduotuvę, tai verta!