Sandals

Sandals

398 products

398 products
Leather Sandal - black
69,95 € 55,95 €
+1 colors
Leather Sandal - white
59,95 € 49,95 €
+1 colors
Leather Sandal - metallic
49,95 €
+0 colors
Leather Sandal - blue
65,95 € 43,95 €
+1 colors
Leather Heeled sandal - black
69,95 €
+0 colors
Leather Mule - white
49,95 € 39,95 €
+1 colors
Leather Sandal - brown
69,95 €
+1 colors
Leather Sandal - brown
55,95 €
+2 colors
Leather Heeled sandal - rose
69,95 € 55,95 €
+1 colors
Leather Heeled sandal - black
69,95 €
+1 colors
Leather Mule - orange
49,95 € 35,95 €
+5 colors
Heeled sandal - rose
39,95 €
+3 colors
Leather Heeled sandal - black
59,95 €
+2 colors
Leather Heeled sandal - black
59,95 € 49,95 €
+1 colors
Leather Heeled sandal - yellow
59,95 €
+2 colors
Leather Sandal - metallic
39,95 €
+5 colors
Heeled sandal - black
49,95 €
+0 colors
Leather Mule - yellow
49,95 €
+8 colors
Mule - black
49,95 € 39,95 €
+2 colors
Mule - blue
49,95 € 39,95 €
+2 colors
Heeled sandal - beige
49,95 € 39,95 €
+3 colors
Heeled sandal - beige
39,95 €
+3 colors
22 of 398 products
Load more products

Tamaris basutės: žemiškoms tendencijos moterims

Artėja vasara artėja, ir, jūs vos galite sulaukti, kada į spintą padėsite uždarus pusbačius, sportbačius bei žieminius batus ir pagaliau galėsite leisti savo pėdoms daugiau erdvės kvėpuoti? Pats metas atėjo madingoms basutėms, kuriomis savo vasarinę aprangą galėsite žaismingai, stilingai arba elegantiškai papuošti. Nesvarbu, ar ieškote basučių su pirštų skirtuku , ar modelio su įmantriomis gėlių aplikacijomis arba klasikiniais blizgiais akmenukais, o gal norite basučių su įsiuvais prie savo ilgo vasarinio sijono, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą. Tamaris rasite daugybės modelių, stilių basučių, pasižyminčių vienokiais ar kitokiais akcentais, kuriems negalėsite atsispirti. Dabar pas mus galite rasti gražiausių gladiatorių, platforminių ir paplūdimio basučių bei kitokios vasarinės moteriškos avalynės !

Tamaris basutės: nepakeičiamos vasarą

Be sąžinės graužaties palikite savo aukštakulnius batus , batelius aukšta pakulne ir smailiu kulniuku ant batų lentynos ir prie vasarinės suknelės derinkite basutes. Ar gali tai būti šiek tiek romantiška? Arba ar jūsų batai turi būti elegantiški? Stilingi gėlių elementai arba harmoningai suderinti spalvoti akmenys, kuriais buvo papuošti jūsų naujų basučių dirželiai, užtikrina nepriekaištingą išvaizdą. Ir nors tai gali būti gana paprasta, moteriškos basutės yra teisingas pasirinkimas. Dėl didelės spalvų įvairovės ir daugybės skirtingų modelių tinkama modelį rasti kiekvienai aprangai yra juokų darbas. Mūsų basutės pasižymi išskirtiniu patogumu jas avint, kas yra nepakeičiama dėl plokščio vidpadžio. Aukštos kokybės medžiagos ir gerai apgalvotas basučių dizainas užtikrina malonius pojūčius vaikštant ir saugią atramą einant net ir ilgesnius atstumus. Mūsų asortimente rasite nuo juvelyriškų platforminių kulnų iki pirštų skirtukų, kurie užtikrina puikią išvaizdą vaikštant paplūdimiu arba dairantis po senamiestį. Pasidairykite po Tamaris internetinę parduotuvę ir pasisemkite įkvėpimo!

Tamaris basutės: puikiai tinka kasdien

Dėl patogios formos ir išskirtinio patogumo avint basutės ypač tinka kasdieniam gyvenimui, kuris gali kelti stresą ir varginti kojas. Beveik nematomas, subtiliai pagamintas basutes plonais dirželiais derinkite prie lengvai krintančių lininių kelnių arba prigludusių džinsų. Aukštakulnes basutes galima puikiai priderinti prie dalykinio įvaizdžio. Visgi turėtumėte būti atsargios, kad jūsų kelnės nebūtų per trumpos. Priešingu atveju plokščios basutės gali atrodyti šiek tiek gremėzdiškos. Jei chaki tvilo kelnių arba berniukiško stiliaus džinsų klešnes šiek tiek atraitojate, meistriškai pabrėžkite savo naujus mėgstamus batus. Arba tokiu atveju iš mūsų asortimento galite rinktis basutes platformos pakulne arba aukštakulnes basutes. Basutės žema, elegantiška pakulne puikiai tinka ypač prie trumpų arba iki kelių sijono, arba laisvai krentančios palaidinės. Taip išryškinate savo kojas ir, jei pasirenkate basutes atvirais galais, dėmesį gali patraukti jūsų nepriekaištingai sutvarkytos pėdos. Ar norėtumėte su draugais vakare po sunkios darbo dienos išeiti pavalgyti arba išgerti po kokteilį? Tada nedvejokite ir pasimėgaukite vakaru avėdamos Tamaris vasarines basutes, kurios irgi puikiai tinka prie laisvalaikio aprangos. Norite apsivilkti trumpus bermudus, ilgą, romantišką sijoną su žaismingais gėlių raštais arba kombinezoną, kuris vėsintų jūsų kūną? Tada jums teisingiausia būtų rinktis gladiatorių basutes. Puikiai atrodysite vasariškai, palepinsite savo nepriekaištingai sutvarkytas pėdas ir būsite tikros ilgu vakaru ant lygios žemės.

Stilinga išvaizda avint basutes

Basutes būtina turėti ne tik kasdienio gyvenimo situacijomis. Basutes tinka avėti ir prie vidutinio ilgio suknelės po vakaro programos. Kad sudarytumėte stilingos įspūdį, pasirinkite modelį, kuris išsiskiria iš kasdieninės rutinos. Pavyzdžiui, lakuotas modelis yra išskirtinai elegantiškas pasirinkimas. Prabangūs akmenys sidabriniame arba auksiniame rėme priduoda jūsų išvaizdai žavesio vilkint juodą pusilgę suknelę, todėl aukštakulnių nebereikia. Jei vilkite ilgą, elegantišką vakarinę suknelę visgi aukštakulniai batai prie bendros aprangos tinka labiausiai. Jei visą vakarą nenorite avėti aukštakulniais arba bateliais smailia pakulne, pasirinkite basutes žema pakulne ir labai geros kokybės modelio, kurio nebūtų galima supainioti su pusbačiais aukšta pakulne ar kitokiais aukštakulniais batais. Tamaris parduotuvėje rasite didelį moteriškų basučių asortimentą. Jums siūlomos skirtingų modelių, spalvų, dydžių ir stilių. Taigi nieko nelaukite ir dar šiandien užsisakykite naujas mėgstamas basutes mūsų internetinėje parduotuvėje!